Uuring: Harknäärme peptiidid peatavad juuste väljalangemise

Harknäärme peptiididest ja nende mõjust organismile oleme juba ühes varem avaldatud artiklis rääkinud. Täna tahame jagada kokkuvõtet kliinilisest uuringust, milles hinnati peptiidide mõju juuste väljalangemise peatamisel.

Kõige sagedamini puututakse kokku 2 peamise juuste väljalangemise tüübiga: need on androgeenne ja telogeenne alopeetsia. Androgeenne alopeetsia on juuste väljalangemine, mis tekib seoses juuksefolliikulite pärilikule omadusele reageerida ebatavapäraselt meessuguhormoonide (androgeenide) normaalsele tasemele veres. Telogeenne alopeetsia on äkiline juuste väljalangemine, mille põhjuseks võivad olla organismi erinevad põletikulised reaktsioonid, stress, rasedus jne. Dermatoloogilised uuringud on näidanud, et sünteesitud harknäärme peptiidid pärsivad tõhusalt mõlemat väljalangemise vormi.

Uuringu eesmärk ja käik

Läbiviidud uuringu eesmärk oli välja selgitada sünteesitud harknäärme peptiidide efektiivsus juuste väljalangemise peatamisel aktiivse androgeense ja telogeense alopeetsia varajastel juhtudel (kuni 6 kuud). Uuringus osales 364 patsienti (127 meest ja 237 naist), kellel oli diagnoositud androgeenne või telogeenne alopeetsia. Uuring kestis 24 nädalat, selle ajal määrati patsientidele sünteesitud harknäärme peptiide sisaldavaid tooteid THYMUSKIN. Uuringus osalejad kasutasid THYMUSKIN šampooni (3 korda nädalas) ja seerumit (iga päev). Iga paari nädala tagant viidi läbi uuringus osalenud inimeste küsitlus, et hinnata toodete tõhusust, bioloogilist sobivust ja enesetunnet.

Uuringu tulemused

Tuginedes läbiviidud uuringu tulemustele tehti järeldus, et 89% uuritud androgeense alopeetsia sümptomitega patsientidest märkasid paranemist. Peale telogeense alopeetsia tunnustega patsientide uurimist tehti kindlaks, et koguni 95% patsientidest märkasid olukorra paranemist. Bioloogilist sobivust ja ohutust kinnitas 98% patsientidest. 

THYMUSKIN on elujõudu taastav toit juuksefolliikulitele šampooni ja geeli kujul. Toodetes sisaldub toimeainete kompleks tugevdab juuksejuurte rakkusid nende kasvuprotsessi ajal. Elavatele juuksefolliikulitele antakse uus elujõud. Edu tähtsaim kriteerium on järjekindel ja regulaarne THYMUSKIN toodete kasutamine!