Kliinilised tõendid

Tõestatud tõhusus

Erinevates Euroopa dermatoloogiakliinikutes ja ülikoolides on tehtud teaduslikke uuringuid enam kui tuhandele mehele ja naisele. THYMUSKIN® dermatoloogilise süsteemi tõhusus igat tüüpi juuste väljalangemise korral on kinnitatud rahvusvahelisel tasemel. Androgeense, difuusse, fokaalse juuste väljalangemise ja esialgsest keemiaravist tingitud juuste väljalangemise ravi keskmine efektiivsus on üle 90%. On kindlaks tehtud, et isegi THYMUSKIN® toodete pikaajalisel kasutamisel kõrvaltoimeid ei esine.

Lisaks looduslikele ainetele ja kosmeetilistele koostisosadele on THYMUSKIN® koostises patenteeritud patenteeritud harknäärme peptiidide kompleks GKL–02. Selles kompositsioonis on erinevate keemiliste sidemetega ühendatud 33 aminohappe derivaati, luues  aktiivse aineunikaalse di-, tri- ja tetrapeptiide ning vabu aminohappeid sisaldava aine. Peptiidide kompositsioon jäljendab looduslikku harknäärme ekstrakti, aga GKL-02 kompleks ise on loodud ilma loomseid komponente kasutamata. Iga üksiku peptiidi keskmine molekulmass on vahemikus 180 kuni 600 daltonit, mis hõlbustab tungimist läbi nahakihi juuksefolliikulisse, kui toode satub peanahale. 

Uuringute pidev täiustamine ja kordustestid näitavad, et juuksefolliikuli stimuleerimine vähendab juuste väljalangemist puhkefaasis ja aeglustab selgelt juuste väljalangemist kasvufaasis. Patenteeritud aktiivne harknäärme peptiidide kompleks GKL–02 on bioloogiliselt aktiivne ja vastutab juukserakkude moodustumise eest, stimuleerib nende kasvu ja tagab naha immunoloogilise kaitse.

Tootjate algatatud kliiniliste uuringute kokkuvõtet käsitletakse vastavalt siseriiklikele õigusaktidele konfidentsiaalsena. Selle dokumentatsiooni võivad tutvuda arsti kutsekvalifikatsiooniga eksperdid. Seoses dokumentatsiooniga võtke ühendust otse. 

Kliinilisi uuringuid läbi viinud kõige usaldusväärsemad Euroopa dermatoloogilised kliinikud ja ülikoolihaiglad: 

 • Academic Teaching Hospital of the Universities of Frankfurt and Heidelberg
 • City Hospital of Vienna–Lainz, Austria
 • Ruprecht–Karls–University Heidelberg
 • University of Münster
 • Medical Academy Hannover
 • Medical Hospital of the Technical University Munich
 • German Cancer Research Centre Heidelberg
 • Dermatology Unit, University of Milan, Italy
 • Women Dermatologists of Italy (DDI)

Kirjanduslikud allikad, milles on esitatud THYMUSKIN® toodete kasutamise ja efektiivsuse uuringute tulemused:

 • Clinical study on the effect of a dermocosmetic preparation for local application based on synthetic thymus peptides for alopecia androgenetica and chronic telogen effluvium in women.
 • Topical therapy of androgenetic alopecia with a synthetic peptide library.
 • Thymuskin: New therapy approach for the treatment of alopecia androgenetica and alopecia areata.
 • Local therapy with thymus extract for alopecia areata totalis and universalis.
 • Summary report on the adjuvant local application of Thymuskin preparations in patients undergoing cytostatic chemotherapy.
 • New approaches in the diagnosis and therapy of alopecia in gynaecology.
 • Ludwig Boltzmann Institute for Clinical Oncology Thymuskin Hair Study Part I.
 • Ludwig Boltzmann Institute for Clinical Oncology Thymuskin Hair Study Part II.
 • Prof. Dr. med. Hagedorn Summary field report on the treatment of various forms of alopecia with Thymuskin.
 • Prof. Dr. Claus O. Köhler Different preservation of scalp hair during chemotherapy with various therapeutic agents.
 • Heidelberg University Hospital Women’s Clinic Concluding report on the treatment of alopecia diffusa in women with the local therapeutic agent Thymuskin.
 • Thymuskin: Effectiveness, effects and hypothesis as to the effects.
MILLINE TOIMEAINE ON  THYMUSKIN® TOODETES JA KUIDAS SEE JUUSTE VÄLJAVÄLJUMISE VASTU MÕJUB?

THYMUSKIN® juuste väljalangemise vastane edu põhineb GKL-02 kompleksi – mitteloomse päritoluga sünteesitud harknäärme peptiidide kompleksi bioloogilisel aktiivsusel. GKL–02 tugevdab ja aktiveerib juuste ja naha immuunsüsteemi. THYMUSKIN® suurendab juuksefolliikulite elujõudu ja vähendab rakusurma protsessi. Kõik see parandab juuksejuure (folliikuli) aktiivsust kasvufaasis (anageeni faas). Kahjustamata juuksefolliikulid aktiveeritakse uuesti, moodustuvad uued juuksed ja juukse kasvufaas pikeneb oluliselt.

KAS KOOS THYMUSKIN® TOODETEGA VÕIB KASUTADA KA TÄIENDAVAID JUUSTE VÄLJALANGEMIST VÄHENDADA AITAVAID TOOTEID?

Veenduge, et lisatooted on teie jaoks vajalikud. Juuste tugevdamiseks mõeldud toidulisandite kasutamine ei ole vastunäidustatud. Kui aga soovite valida lisaks teise kaubamärgi šampoone või seerumeid ja kasutada neid koos THYMUSKIN®-iga, peaksite tegema pause. Paljud tooted sisaldavad piisavalt agressiivseid aineid, mis võivad põhjustada mitmesuguseid kõrvalmõjusid ja sellega peanaha seisundit halvendada. 
Juuste kasvutsükkel on tavapärane protsess ja kindlasti ei ole seda rohkemate vahendite kasutamisega kiirendada võimalik. Kõige tähtsam on kannatlikkus ja regulaarne kasutamine – see on peamine edu kriteerium. 

Enne mistahes kasutamist pidage nõu dermatoloogiga või võtke konsulteerimiseks meiega ühendust.

KUIDAS VALIDA VÄLJA KÕIGE SOBIVAM THYMUSKIN® TOODE?

THYMUSKIN® toodete loomisel võetakse arvesse juuste väljalangemist ja peanaha enda seisundit. Võimalikult laialdasteks kasutusvõimalusteks on loodud kokku kolm põhisarja: THYMUSKIN® CLASSIC, THYMUSKIN® MED, THYMUSKIN® FORTE. Teile kõige sobivama toote valimiseks kutsume teid läbima kõige sobivama toote testi. Leiate selle lingilt: https://thymuskin.lt/et/2-astmeline-susteem/

Samuti võite meile sõnumi saata ja me konsulteerime teid isiklikult.