Kosmeetiline ohutus

Sobivaim juuksehooldus

THYMUSKIN® tooted ei põhjusta mingeid kõrvaltoimeid, isegi pikaajalisel kasutamisel. THYMUSKIN®  omab juuksefolliikulitele immunoloogilist toimet, mis on iseloomulik harknäärme preparaatidele. Spetsiaalne sünteesitehnoloogia võimaldab peptiididel tungida sügavale nahka ja jõuda ilma suuremate raskusteta juuksefolliikulisse. THYMUSKIN® peatab juuste väljalangemise ja soodustab uute juuste kasvu suurendades juukserakkude elujõudu ja lümfotsüütide proliferatsiooni, pärssides juuksefolliikulil olevate nuumrakkude mõju.

Lisaks aktiivsele ühendile On THYMUSKIN® toodete koostises täiendavaid peanahka ning juukseid hooldavaid aineid. THYMUSKIN® šampoonid ja seerumid ei sisalda parabeene, silikoone, lisatud lõhnaaineid ega loomseid koostisosi.

THYMUSKIN® toodete taluvus ja positiivne kosmeetiline toime on korduvalt kinnitatud Euroopa juhtivates dermatoloogiakliinikutes ja ülikoolihaiglates läbiviidud kontrollitud teaduslike uuringute käigus. Saksa uurimislabor DERMATEST® testis kõiki THYMUSKIN® seerumeid võimalike kahjulike mõjude suhtes tundlikule nahale. Toodete ohutust uuriti 364 osalenud patsiendil kuue kuu jooksul. Tulemused kinnitasid, et patsientidel mingit ärritavat toimet ei täheldatud ja toodete ohutus oli kõigil juhtudel 100%. Seerumid on saanud hinnangu “Väga hea” ja neile on antud Original DERMATEST® märgis, mis tagab toote dermatoloogilise ohutuse. Samuti on uuringud näidanud, et THYMUSKIN® on ohutu kasutamiseks lastele alates 3. eluaastast, rasedatele ja imetavatele naistele.

MILLISED ON ERINEVUSED THYMUSKIN®-I JA KÕIGE SAGEDAMINI MÄÄRATAVATE JUUSTE VÄLJALANGEMISE VASTASTE RETSEPTIRAVIMITE VAHEL?

Mõned kõige sagedamini määratavad juuste väljalangemise vastased retseptiravimid võivad aidata saavutada soovitud tulemust, kuid samal ajal põhjustada kõrvaltoimeid, nagu peavalu, sügelus või kõrge vererõhk. Harknäärme peptiididega THYMUSKIN® on aga tõhus alternatiiv keemilise koostisega vahenditele, mis peatab juuste väljalangemise ilma kõrvalmõjudeta. Juuksefolliikuleid varustatakse sobivalt kõigi vajalike ainetega ja tugevdatakse seeläbi loomulikult.

KANNATAN JUBA MÕNDA AEGA JUUSTE VÄLJALANGEMISE ALL JA LISAKS ON PEANAHK VÄGA TUNDLIK, SOODUMUSEGA KETENDUSELE, SÜGELUSELE. MA EI LEIA KUIDAGI SOBIVAD VAHENDEID, KUNA ENAMUS NEIST PÕHJUSTAVAD EBAMEELDIVAID AISTINGUID. KAS THYMUSKIN® VÕIB AIDATA?

Kirjeldatud probleemi põhjal järeldame, et teid vaevab seborroiline dermatiit – peanaha põletikuline haigus. Sel juhul on parim nõuanne  –  probleemi kohta lisateabe saamiseks dermatoloogi külastamine. Seborroilise dermatiidi raviks soovitame proovida THYMUSKIN® REGENERATION šampooni, mis vähendab tõhusalt peanaha ärritust, punetust ja sügelust.

KAS JUUSTE VÄRVIMINE KAHJUSTAB JUUKSEID VÕI VÕIB PÕHJUSTADA JUUSTE VÄLJALANGEMIST?

Puuduvad teaduslikud tõendid selle kohta, et juuste värvimine võib põhjustada juuste väljalangemist. Siiski tuleb mõista, et juuksevärvid (eriti ammoniaagiga) lõhuvad juuksestruktuuri, võivad muuta juuste pH-d, ja agressiivsemad ained võivad ka peanahale negatiivset mõju avaldada. 

Juuksed peaksid värvimise ajal olema terved, ja täiendavad hooldustooted peaksid tagama maksimaalse niisutuse. Lisaks tuleks juukseid värvida vaheaegadega, mitte sagedamini kui iga 3-4 nädala tagant. Soovitame enne mistahes juuste värvimist või muud juuksehooldust konsulteerida juuksuriga.