Thymuskin kohta®

Juuste väljalangemise peatamine THYMUSKIN®-iga

Juuste väljalangemine (tavaliselt nimetatakse alopeetsiaks), juuste hõrenemine või väljalangemine võib mõjutada igas vanuses mehi ja naisi. Läbiviidud küsitlused näitavad, et umbes 40% naistest ja umbes 80% meestest maailmas kannatab teatud tüüpi juuste väljalangemise all. Põhjuseid, miks juuksed nõrgenevad ja välja langevad, on üsna palju: erinevate haiguste raviks kasutatavate ravimite ebasoodsate mõjude, onkoloogiliste haiguste korral tehtava keemiaravi, stressi, geneetiliste soodumuste, alatoitumise või kahjulike harjumuste tõttu. Enda aitamiseks võimaluste ja sobivate vahendite leidmiseks on väga oluline on mõista erinevaid juuste väljalangemise tüüpe.

Räägitakse, et juuksed on meie hinge peegel. Need mitte ainult ei näita meie olemust, vaid paljastavad ka meie eneseväljenduse, elustiili, vahel isegi meie tundeid ja ilmselt mõjutavad kõige rohkem meie välimust. Seetõttu võib juuste väljalangemine ja muud juukseprobleemid mõjutada negatiivselt meie igapäevaelu aspekte. Mõnikord ei taha inimesed sellest üldse rääkida, on valesti informeeritud või valivad ebasobivaid vahendeid. Juukseprobleemid on tundlik ja keeruline küsimus, mis tuleb kindlasti lahendada. Selle jaoks oleme meie – THYMUSKIN®! Meie eesmärk on mitte ainult aidata lahendada teie juukseprobleeme, vaid ka teavitada teid järgmistest õigetest sammudest.

MIS ON THYMUSKIN®?

THYMUSKIN® on patenteeritud unikaalne toimeainete kompleks, mida on juuste väljalangemise vähendamiseks, ennetamiseks ja raviks edukalt kasutatud enam kui 30 aastat. See on lihtne kaheastmeline süsteem, mis koosneb vastavalt peanaha tüübile valitud šampoonist ja juuste väljalangemise astmele valitud seerumist. THYMUSKIN® sobib nii meestele kui naistele. Edu kõige olulisem kriteerium on toote järjepidev ja regulaarne kasutamine.

IGAL KEVADEL JA SÜGISEL VAEVAB MIND JUUSTE VÄLJALANGEMINE. KAS SEDA ON VÕIMALIK VÄLTIDA?

Hooajaline juuste väljalangemine on ajutine nähtus ja kõige sagedamini märkavad seda naised, mil mõned kuud aastas langevad juuksed välja eriti tugevalt. Juuksed reageerivad kõikidele muutustele – nii keskkonna kui organismi. Temperatuurimuutused, UV-kiirgus, stress, hormonaalne tasakaalutus, nakkushaigused või alatoitumus – kõik need tegurid mõjutavad juuste hooajalist väljalangemist.
Tõenäoliselt ei õnnestu seda protsessi täielikult vältida, sest kui juustel on juba määratud välja langeda, siis varem või hiljem langevad need kindlasti välja (juuste kammimise, pesemise või kuivatamise ajal). Kuid THYMUSKIN®-i abil saab seda protsessi vähendada. Soovitame valida THYMUSKIN® toodangu veel enne kriitilise perioodi algust ja kasutada tooteid regulaarselt kogu sügis/kevadhooaja vältel.

KELLELE SOBIVAD THYMUSKIN® TOOTED PAREMINI – MEESTELE VÕI NAISTELE?

THYMUSKIN® ei mõjuta sugu. Kuid uuringud näitavad, et naiste tulemused on veidi paremad. Arvatakse, et see on nii, kuna naised kasutavad THYMUSKIN®-i tooteid regulaarsemalt ja järjepidevamalt kui mehed.

KAS THYMUSKIN®-i VÕIB KASUTADA RASEDUSE VÕI IMETAMISE AJAL?

Jah, võib. THYMUSKIN® MED sarja ohutust on testitud naistel raseduse ja imetamise ajal ning on leitud, et see on 100% talutav ilma mingite kõrvaltoimeteta.