TARNE

TASUTA TARNE kõigile tellimustele!

DPD kuller

DPD kuller toob saadetise koju, kontorisse või muule näidatud aadressile. Eeldatavast tarneajast teavitatakse teid SMS-i teel. Kauba üleandmisel tuleb kulleri nõudmisel esitada isikut tõendav dokument. Kaubad tarnitakse 2-3 tööpäeva jooksul. 

DPD Pickup

Tulge saadetisele järgi endale sobival ajal ja enda valitud DPD Pickup väljastuspunkti või pakiautomaati. DPD pakiautomaadid töötavad 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas. Kui saadetis on jõudnud DPD Pickup väljastuspunkti või pakiautomaati, teavitatakse teid sellest SMS-sõnumiga.  DPD Pickup väljastuspunkti või pakiautomaati saate kaubale järgi tulla 7 päeva jooksul. Kui te tellitud kaubale selle aja jooksul järele ei tule, tagastatakse see müüjale. DPD pakiautomaadist saadetise väljavõtmisel peate sisestama SMS-iga saadud PIN-koodi. Kaubad tarnitakse pakiautomaatidesse 2-3 tööpäeva jooksul.

Kui märkate saadetise vastuvõtmisel pakendil kahjustusi, teavitage sellest viivitamatult saadetise kohale toimetanud kullerit/müüjat.

Pärast tellitud kauba vastuvõtmist ja saatedokumendi allkirjastamist ilma märkusteta loetakse, et saadetis on kohale toimetatud heas korras.